Forum Forum Chrząstawy Strona Główna Forum Chrząstawy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIELICZNA OBECNOŚĆ MIESZKAŃCÓW NA ZEBRANIU !!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Chrząstawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
a.dom
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już czepiając się słówek Wink nie napisałeś że nie identyfikujesz się z miejscem ale napisałeś że nowi nie identyfikują się ze starymi w domyśle chyba chodziło o mieszkańców i ludzi.. no i to nie chodziło o rozbrajającą złośliwość ale o szczerość Smile) także pretensji czy żalu nie mam.. po prostu szkoda.. Smile ja jestem w fajnej sytuacji bo z jednej strony wychowałam się tutaj (wakacje i weekendy u rodziny) a z drugiej strony jestem nowa bo na stałe mieszkam od 7 lat - ani nowa ani stara Wink pozdrowienia! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 02, 2012 15:25    Temat postu:

Powrót do góry
Nowicky
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy to macie problemy,nie ma co Wink
Powrót do góry
SOŁTYS Chrząstawy Małej
*
*

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś się ruszyło widzę Smile Generalnie rady sołeckie namawiają do współpracy zawsze zawsze każda para rąk na wagę złota Smile
Powrót do góry
NOVA
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to parodia, żeby właściwie jedyną informacją o zebraniu była informacja w kościele. Raz - nie każdy chodzi do kościoła, dwa - nie każdy chodzi do tego kościoła, więc dla mnie głównym problemem jest brak informacji. Ja od roku usiłuję dotrzeć na zebranie, ale nadal nie mogę wyłapać terminu i nigdzie nie widzę informacji na temat zebrań.
Powrót do góry
patom
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 08:58    Temat postu: informacja o zebraniu Odpowiedz z cytatem

w Kiełczowie na przykład Smile wisiał na wjeździe baner informacyjny--trudno coś takiego przeoczyć. Smile
Powrót do góry
NOVA
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najzwyklejsza informacja na drzwiach obu sklepów by wystarczyła.
Powrót do góry
SOŁTYS Chrząstawy Małej
*
*

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NOVA napisał:
Jak dla mnie to parodia, żeby właściwie jedyną informacją o zebraniu była informacja w kościele. Raz - nie każdy chodzi do kościoła, dwa - nie każdy chodzi do tego kościoła, więc dla mnie głównym problemem jest brak informacji. Ja od roku usiłuję dotrzeć na zebranie, ale nadal nie mogę wyłapać terminu i nigdzie nie widzę informacji na temat zebrań.

Nie chce mi się po raz setny pisać tego samego dla każdego indywidualnie proszę sobie przeczytać wcześniejsze wpisy. Informacje były wszędzie, widzę temat kościół jest zawsze tematem gorącym ksiądz tak samo... po prostu w każdy sposób staram się dotrzeć do ludzi i akurat na księdza nie narzekam zawsze jak proszę o ogłoszenia przeczyta.
Powrót do góry
obserwator
Gość

PostWysłany: Pią Lis 23, 2012 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

admin:wypowiedź obraźliwa w całości usunięta .
Powrót do góry
SOŁTYS Chrząstawy Małej
*
*

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2013 21:19    Temat postu: ZEBRANIE WIEJSKIE Odpowiedz z cytatem

NOVA napisał:
Myślę, że najzwyklejsza informacja na drzwiach obu sklepów by wystarczyła.

Najśmieszniejsze jest to, że na tablicach i drzwiach w sklepie było ogłoszenie.OGŁOSZENIE na każdej tablicy na wiosce i przystankach, mało tego ksiądz też przeczytał po każdej niedzielnej mszy, na forum wypisane na facebook'u też mało tego przykleiłem na drzwiach szkoły w Chrząstawie.
Muszę powiedzieć, że teraz 16-04-2013 na zebraniu wiejskim uczestniczyło około 80 mieszkańców. W końcu przyszedł czas na zmiany. Myślę że przełamany został w pewien sposób PROBLEM z mentalnością mieszkańca odnośnie braku zainteresowania tym co dzieje się w naszej GMINIE --> a przede wszystkim naszej WIOSCE. Zaznaczam, że ogólnie na terenie Gminy nie mamy się czym szczycić--> frekwencja dalej niezadowalająca gorszą od nas miała tylko Chrząstawa WIELKA. Jeżeli nie zaczniemy interesować się bardziej tym co dzieje się wokół nas i PRACA sołtysa nie zostanie poparta na zebraniu wiejskim przy obecności Wójta bądź Przewodniczącego Rady Gminy i innych przedstawicieli gminy mamy znikome szanse na jakiekolwiek INWESTYCJE. Uważam, że to zebranie teraz zaowocuję większym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. ZAPRASZAM NA KOLEJNE ZEBRANIA!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Trociu
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że zwiększona nieco frekwencja wynikała głównie z tematu ustawy śmieciowej. Temat dość głośny i dotykający bezpośrednio każdego, to i więcej nas się pojawiło. Ja też głównie byłem z tego powodu przyznam szczerze.
Powrót do góry
SOŁTYS Chrząstawy Małej
*
*

PostWysłany: Czw Maj 02, 2013 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trociu napisał:
Wydaje mi się, że zwiększona nieco frekwencja wynikała głównie z tematu ustawy śmieciowej. Temat dość głośny i dotykający bezpośrednio każdego, to i więcej nas się pojawiło. Ja też głównie byłem z tego powodu przyznam szczerze.

Dziękuję i powtarzam według MNIE jest to obowiązek mieszkańca dwa razy w roku wygospodarować chwilkę czasu aby przyść na zebranie wiejskie i posłuchać co, jak, dlaczego, za ile i po co Smile
Powrót do góry
Kozioł
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w/g ustawy i obowiązującego prawa każady mieszkaniec ma PRAWO do uczestnictwa w zebraniach wiejskich i do czynnego udziału w nich m.inn. porzez zabieranie głosu oraz głosowaniu uchwał i wniosków. Całe szczęście że to tylko Twoje prywatne zdanie Sołtysie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SOŁTYS Chrząstawy Małej
*
*

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kozioł napisał:
A w/g ustawy i obowiązującego prawa każady mieszkaniec ma PRAWO do uczestnictwa w zebraniach wiejskich i do czynnego udziału w nich m.inn. porzez zabieranie głosu oraz głosowaniu uchwał i wniosków. Całe szczęście że to tylko Twoje prywatne zdanie Sołtysie.

Całe szczęście ........... ??? Krzywda na pewno nikomu na zebraniu się nie stanie. TAK TO MY TEJ POLSKI NIE ZBUDUJEMY.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 19:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Chrząstawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: