Forum Forum Chrząstawy Strona Główna Forum Chrząstawy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SKLEPY W CHRZĄSTAWIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Chrząstawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vega

PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam, zawsze jestem mile obsłużona. Jakoś trafiam na miłe panie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 17:15    Temat postu:

Powrót do góry
admin*
-
-

PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klaudia napisał:
Ten post jest według mnie poniżej pasa. Nie chce go zmieniać ale myśle sobie że jak Admin jest dżentelmenem to spowoduje że ta wiadomość u góry zniknie z forum.
Wpis jest osobistą opinią użytkownika , nie zawiera wulgaryzmów ani obraźliwych treści . Rolą moderatora nie jest usuwanie niewygodnych jemu treści . Bądźmy obiektywni .
Powrót do góry
Kozioł
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2013 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KLIENTKA ALMAR napisał:
ja napisze.... Mnie sie bardzo nie podoba dużo mówiąca mina i postawa niewerbalna pani sklepowej z almaru.... nie ja jedna odczuwam nie chęć tej pani do klienta....powstrzymam sie od pisania nazwiska ponieważ tak czy siak klienci tego sklepu domyslaja sie o kogo chodzi.... PROSZE PANI WIECEJ USMIECHU I POZYTYWNEJ ENERGII...
Nigdy nie zgadzałem się z tego typu opiniami jak w cytacie. Uważałem zawsze AlMar za najlepszy sklep w Chrząstawach i nadal uważam , ale niestety muszę zgodzić sie z powyższym cytatem. Nazwiska też nie podam bo uważam że pisząc pod anonimem była by to z mojej strony podłość i zniżył bym się do poziomu tej ".pani". Arogancja i pokazywanie swojej wyższości to niestety dewiza tej "kobiety". Nie wiem jak inni , ale ja uważam że ta "osoba" ZANIŻA bardzo wysoki poziom kultury osobistej pozostałych Pań pracujących w tym sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
castor

PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super że się dzielisz z szerokim gremium swoimi subiektywnymi odczuciami. Nie przyszło tobie jednak do głowy że tej kobiecie może być przykro czytając rewelacje na swój temat w internecie? Zastanów się ile zarabiają ekspedientki w twoim ulubionym sklepie i okaż odrobinę empatii. Nie oczekuj że wejdą ci w tyłek tylko dlatego że masz pieniądze.
Powrót do góry
Kozioł
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

castor napisał:
Super że się dzielisz z szerokim gremium swoimi subiektywnymi odczuciami. Nie przyszło tobie jednak do głowy że tej kobiecie może być przykro czytając rewelacje na swój temat w internecie? Zastanów się ile zarabiają ekspedientki w twoim ulubionym sklepie i okaż odrobinę empatii. Nie oczekuj że wejdą ci w tyłek tylko dlatego że masz pieniądze.
A wiesz że przyszło? I o to właśnie chodziło. Mi też było przykro po tym jak ta "pani" mnie potraktowała. I nie chodzi mi tutaj o trzymanie palca w wiadomym miejscu tylko o normalne podejście sprzedawcy do klienta. (nie musi być wcale z uśmiechem) ALE NORMALNIE !!!
Powrót do góry
fiolka

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientuje się ktoś czy mamy dzisiaj otwarty któryś sklep?
Powrót do góry
paloma
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Chrząstawa Wielka ul.Dębowa , Jarocha.
Powrót do góry
Monitor
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Almar, Chata Polska duża czy mała, sklep pana Jarochy... Grunt, że sklepy są dość dobrze zaopatrzone. Starają się a konkurencja wciąż rośnie. Jeśli w Chrząstawie powstanie kiedyś jakiś większy sieciowy sklep, te wszystkie panie tam sprzedające będą w opałach. Postępu nie da się zatrzymać.
Powrót do góry
Kozioł
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam do śledzenia ciekawą stronkę. Dzieki niej dowiemy się , który miejscowy sklep lepiej nas kroi na warzywach.http://www.targpiast.com.pl/index.php?action=prices
Powrót do góry
Trociu
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pią Cze 21, 2013 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe ile skroją Tygryska, który pójdzie w polecone mu miejsce po "lokalne" warzywa.
Powrót do góry
Wlaskowik
forumowicz
forumowicz

PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnosząc się tak do tematu "krojenia" , to zauważyłem że nawet na głupiej cebuli można nieźle zarobić. Cena na Obornickiej to 0,50-0,80zł , a w jednym sklepie na Wielkiej 1,20 zł za kg natomiast w następnym aż 2,50zł!!!
Powrót do góry
Waldziu
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wysokich cenach nikt nie pobije polskiej chaty
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 01:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

almar -sklep w którym ciągle się czeka na kasjerke. Totalna olewka klienta.............
Powrót do góry
mirabelka
początkujący
początkujący

PostWysłany: Nie Lut 14, 2016 18:20    Temat postu: Hert Odpowiedz z cytatem

Chleb z herta jest w almarze dla tych którzy nie wiedzą. Obsługa zdecydowanie milsza jest w chacie polskiej. Ceny jak w każdym wiejskim sklepie dlatego większe zakupy najlepiej robić w biedrze bądz lidlu.
Powrót do góry
Ann
Gość

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
almar -sklep w którym ciągle się czeka na kasjerke. Totalna olewka klienta.............

Nie rozumiem tego hejtu na Panie w Almarze:( Zawsze miłe i uśmiechnięte:) A jedna z Pań to podobno mała dziewczynka noszona na rękach przez Johna z Samych Swoich:)
Powrót do góry
Trociu
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Czw Mar 03, 2016 22:10    Temat postu: Re: Hert Odpowiedz z cytatem

mirabelka napisał:
...dlatego większe zakupy najlepiej robić w biedrze bądz lidlu.
szkoda tylko że ani biedra ani lidl to nie polskie i nasza kasa wylatuje na zachód...
Powrót do góry
peter

PostWysłany: Sro Mar 09, 2016 13:56    Temat postu: Re: Hert Odpowiedz z cytatem

mirabelka napisał:
... dlatego większe zakupy najlepiej robić w biedrze bądz lidlu.

już nie tak korzystnie jak kiedyś - w końcu muszą zarabiać 'biedne' zach. korpo Smile

Niedawno się przeprowadziłem i "potestowałem" dwa pierwsze sklepy ( wjeżdżając do Chrząstawy ) i muszę przyznać, że byłem zaskoczony przyjemną obsługą - ceny średnie, ale nie najgorsze, a mam doświadczenie z żabami i tego typu sieciami a tam bywa bardzo różnie.
No i tutejsze podejście jak do normalnego człowieka Smile, a nie jak do 'petenta' Smile
Dobrze, że jest taki wybór - 3 sklepy na taką mieścinę to nieźle ..., a podobno wcześniej były 4.

Do tego Almaru jeszcze nie dotarłem, chyba mieści się jakoś przy końcu wioski.

Pzdr.
Powrót do góry
Gość
Gość

PostWysłany: Sro Mar 30, 2016 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marudzenie. Robię zakupy w Almarze i NIGDY nie zostałam źle potraktowana. A, że czasem czeka się w kolejce? A gdzie się nie czeka? Proponuję więcej uśmiechu i wyrozumiałości dla pań pracujących w sklepie Smile
Powrót do góry
Klientka
Gość

PostWysłany: Sro Mar 30, 2016 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślę że to marudzenie. Jedynie miastowym bufonom może się nie podobać swojskie i ludzkie podejście do klienta. Przyzwyczaili się tacy w salonach bmw i audi że im się w dupe wchodzi i tego samego oczekują w naszym wiejskim sklepie:) taka prawda:)Smile
Powrót do góry
namdu

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiejskie sklepy rządzą się s]własnymi prawami. Panie są swoistym buforem pomiędzy mieszkańcami. Wiedzą wszystko. Cudne to jest. I rzeczywiście najczęściej robię zakupy w takich sklepikach, czasami tylko jakieś większe zakupy w Lewiatanie, albo w "od i do". Tam częściej kupuje środki czystości, czy środki do prania. Ale osobiście uważam, że trzeba wspierać lokalnych przedsiębiorców, dlatego nie zapuszczam się nigdzie daleko i zakupy robię na miejscu Wink
Powrót do góry
Monitor
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Chacie jak zawsze dziękuję życzę miłego dnia i milo, w Almarze brak pani którą lubiłem a u Jarochy pan przy kamieniu bardzo zmęczony pyta o czas. No cóż bywa różnie, wszędzie inna specyfika.
Powrót do góry
hania
Gość

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w almarze brak pani..................i wystarczy na tym poprzestaćSmile zawsze klient czeka posłusznie przy kasie aż łaskawie e ktoś go obsłuży. Przyzwyczaiłam sięSmile
Powrót do góry
A
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2016 14:37    Temat postu: Almar Odpowiedz z cytatem

Panie w almarze wiecznie naburkane wiecznie trzeba stać w trzech kolejkach aż łaskawie ktoś podejdzie i obsłuży aroganckie i nie nadające się do obsługi klienta
Powrót do góry
Rozsądny
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2016 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt,coś jest na rzeczy z jakością obsługi klienta w sklepie almar, natomiast mają u mnie dużego plusa za duży wybór mało znanych szerokiej publice dobrych piw, oczywiście wysublimowanych cenowo, ale coś za coś. Także plus dla Almaru za to i oby oferta się poszerzała.
Powrót do góry
Klientka
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba długo czekać na skasowanie u jednej i u drugiej pani.
. Pani w jasnych wlosach nie popowinna obsługiwać nawet w zakladzie pogrzebowym wiecznie obrazona mina zniecheca do kupowania czegokolwiek. Klienci nie muszą na to patrzec. Może trzeba pomyśleć nad zmianą zawodu w którym nie ma sie kontaktu z klientami. mloda dziewczyna to nadrabia usmiechem i życzliwością w przeciwieństwie do innych nigdy na nikogo nie narzekals. Ogromny plus !
. Duży wybor towaru. Otwarci na potrzeby klientow choc ceny są czasem zaporowe
Pomyslcie o urozmaiceniu ciasta z cukierni ciagle sa te same Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 29, 2016 15:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Chrząstawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: