Forum Forum Chrząstawy Strona Główna Forum Chrząstawy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SKLEPY W CHRZĄSTAWIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Chrząstawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam niepochlebne opinie na temat sklepu przy ul.Dębowej. Miałem tą nieprzyjemność robienia w nim zakupów tylko jeden raz i nigdy więcej tam nie będę chodził. Nie dość że połowy tego co chciałem kupić nie było to pani sprzedająca była bardzo niemiła , z boku pan (chba właściciel) konwersował z trzema typami pijącymi piwo w sklepie !! Do tego zapach zionący od tych trzech pijaczków.....nic dodać nic ująć.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Gru 23, 2010 18:06    Temat postu:

Powrót do góry
Pan
Gość

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś nie dorósł do prowadzenia biznesu to tak potem jest. Rozumni ludzie wiedzą że klient nasz pan i styara sie zadowolić jak największą ich część a nie tylko kumpli moczymordy. Na szczescie mamy wybór i nie musimy tam chodzić i zawsze można wybrać CHATE POLSKĄ która jest przeciwienstwem sklepu na debowej
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście preferuję ALMAR. Zatrzymuję się tam na zakupy codziennie wracając z pracy. Zawsze miła obsługa , nigdy nie brakuje tego co potzrzebuję i nie ma tej atmosfery speluny jak na Dębowej.
Powrót do góry
Pan
Gość

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mieskzanców "Małej" i nie tylko niekwestionowanym liderem jest Chata Polska. Znam bardzo dobrze pochlebne opinie na temat tego sklepu. W dodatku ceny sa przystępne i zawsze miła obsługa, która nie ma "wymalowanej na twarzy łaski". Przyznacie Państwo sami , że sklep ten jest liderem w naszej lokalnej społeczności zarówno pod względem estetycznym, ekonomicznym jak i pod wzgędem obsługi. Almar troche zatrzymał się w rozwoju na etapie kilku lat wstecz . Smile
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako że jestem mieszkańcem Wielkiej to i z tego powodu wolę ALMAR , ale i właśnie dlatego też że jak napisano ..."zatrzymał się na klika lat wstecz"... - własnie to naj Naj bardziej mi odpowiada. Tej peeudonowoczesności mam dosyć we Wrocławiu.
Powrót do góry
Pan
Gość

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla każdego coś miłego Smile I chwała za to że mamy takie sklepy jakie mamy. p..s. a ci co ida z duchem czasu i tak wybiorą chatke:)
Powrót do góry
windows
Gość

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam że idę z duchem czasu , ale wolę ALMAR. Popieram i zgadzam się z Gościem.W 100% Wink
Powrót do góry
Moodram
forumowicz
forumowicz

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straszna agitacja ze strony "Pana" za Chatą (wygląda jak nie przymierzając kryptoreklama) owszem jest estetycznie i miło, ale ceny do najniższych nie należą. ALMAR owszem "nieco" zobskurniał, ale wygląda na to, że właściciele zamierzają wprowadzić zmiany. Swoją drogą jest im pewnie nieco trudniej bo nie mają wsparcia wielkiej sieci. Ja doceniam to, że potrafią na życzenie sprowadzić dosyć rzadko spotykane produkty nawet w kilku sztukach, nie wiem czy w pozostałych jest tak samo.
ROB
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moodram napisał:
Straszna agitacja ze strony "Pana" za Chatą (wygląda jak nie przymierzając kryptoreklama) .

A może to "Pan" właściciel Chaty P.? Laughing Estetyka, wygląd, zostały na pewno narzucone przez szefostwo sieci CHATA POLSKA. Przecież to franczyza.. . Biznes to taki średnio swój.. Jeśli dochodowy to najważniejsze. ALMAR jest od poczatku do konca "zaprojektowany" przez właścicieli bez pomocy z zewnątrz a w oprócz tego ceny są najbardziej konkurencyjne, przecież o to właśnie chodzi.. Sklep na wsi ma być niedrogi i nienagannie urządzony. ( temu na Dębowej troche jednak brakuje) Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin*
-
-

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no no no... Handlowcy dodali swoje 3 grosze... Może powinniśmy utworzyć dział- 'REKLAMA'? Rolling Eyes
Powrót do góry
Marcin
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pią Gru 24, 2010 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....

Ostatnio zmieniony przez Marcin dnia Sob Kwi 23, 2011 07:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Pan
Gość

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin na bank to sie mylisz
Powrót do góry
gay

PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze przeprowadzimy sądarz, kto jaki sklep lubi. Ten który wygra moze dostanie jakas nagrode heheheh
Powrót do góry
a.dom
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 07:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to możę być bardzo fajna sprawa! może nie nagrodę ale np. jakiś dyplom, medal, który sklep mógłby sobie powiesić i pochwalić się że użytkownicy forum chrząstawy uważają właśnie ten sklep za najlepszy w Chrząstawach. i można by było taki sondaż co roku robić, coby zdrowa konkurencja powstała, a my, klienci może byśmy na tym zyskali:)
Powrót do góry
Monitor
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slepy w Chrząstawie? Nie ma nikogo ślepego...hahaha! Co do sklepów, to podobno Almar za tydzień się otwiera w jakiejś nowej odsłonie. Wybiera się ktoś?
Powrót do góry
obserwator
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie wybiore rozejrze i ocenie na forum szczerze jak zwykle
Powrót do góry
obserwator
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monitor a moze by tak dziendobry powiedziec a nie tak z buciorami bez pardonu
Powrót do góry
windows
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie , tylko spokojnie proszę Wink
Powrót do góry
Monitor
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, jeżeli ktoś poczuł się dotknięty. Temat jest ciekawy i ciekawostka o otwarciu dość interesująca. Dla urażonych ...Witam. Mam nadzieję, że to forum jest dla każdego, nie dla wybranych. Co do otwarcia sklepu, zamierzam się wybrać, ciekawi mnie co wymyślą, żeby zachęcić klientów. A jako osoba mieszkająca w Chrząstawie, mam chyba prawo wypowiedzi. Czyż nie?
Powrót do góry
windows
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitorze masz rację. Forum jest dla wszystkich , a co zatem idzie dla Ciebie Smile Myśle że jak dotąd nikogo nie uraziłeś i wszystko jest ok Very Happy Cieszę się że do Nas dołączyłeś Very Happy Co do sklepu to też z pewnością się wybiorę.Nie będę ukrywał że AlMar to mój ulubiony sklep Smile Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Monitor
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale pod kominem też się ładnie zaczęło robić. Pan Kolański ruszył z Chatą i proszę jak się konkurencja zmotywowała. Teraz się będą ścigać o klientów. Jeszcze ten z końca się zacznie rozbudowywać. Niech tylko z cenami nie wariują i promocje robią stale.
Powrót do góry
windows
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod kominem ładnie to mało powiedziane. Według mnie jak na takie małe pomieszczenie rewelacja Very Happy Obsługa bardzo miła , a i ceny przystępne. Moim zdaniem brakuje tylko alkoholu. Ale pewnie z czasem i to będzie Very Happy
Powrót do góry
Klaudia
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkoholu jest pod dostatkiem i sądze, że nasza społeczność nie potrzebuje bardzo kolejnego punktu dystrybucji alkoholu;) Wspomnieliście o almarze, sądze, że obsługa mogłaby być milsza dla klientów, nie chcę narzekać i wskazywać palcami, ale niekiedy czuje się obsługiwana jakby "z łaską" Smile
windows
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgodzę się z Tobą Klaudio . Kiedy się wraca z pracy robić zakupy chciał bym w jednym sklepie i w komplecie , a nie po butelkę piwa zatrzymywać się po raz drugi. Co do jakości obsługi w sklepie AlMar nigdy nie miałem zastrzeżeń. Myślę że za grzeczność i uprzejmość otrymuję w zamian to samo Wink
Powrót do góry
ROB
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mnie pamięć nie myli Klaudia chciała Biedronke na Wilekiej Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 20:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Chrząstawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do: