Forum Forum Chrząstawy Strona Główna Forum Chrząstawy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

linia autobusowa 945 i 955

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Okolice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
windowss
Gość

PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 13:44    Temat postu: linia autobusowa 945 i 955 Odpowiedz z cytatem

Ostatnio coraz częściej w autobusach linii 945 i 955 można zauważyć że kierowcy pobierają opłatę za przejazd nie wydając biletów. Często jest tak za przyzwoleniem samych pasażerów , którzy po prostu zamiast kupić bilet dają kierowcy w "łapę" połowę jego wartości. Bardzo się temu dziwię . W pamięci bowiem mam jeszcze ten czas kiedy to właśnie z tego powodu(brak opłacalności) wycofała się od nas DLA z linią 525. Wszyscy chyba to pamiętają i tamte problemy z dotarciem do pracy i szkół. Uprzedzam że i tym razem może się stać dokładnie tak samo , a wtedy Ci , którzy teraz korumpują kierowców najwięcej będą mieli do powiedzenia i narzekania na Urząd Gminy.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Paź 23, 2010 13:44    Temat postu:

Powrót do góry
a.dom
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to prawda! też o tym słyszałam, i staram się zwracać uwagę, może się naprawdę powtórzyć sytuacja z DLA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
windows
Gość

PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 20:42    Temat postu: odp. Odpowiedz z cytatem

A ja nie słyszałem o tym. Ja to widuję na co dzień...I prośby żeby tego nie robić niestety nie skutkują Sad
Powrót do góry
Trociu
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Sob Lis 13, 2010 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może próbowaliście zainteresować tym faktem firmę obsługującą linię?
Co prawda nie korzystam z autobusu na co dzień, ale w sytuacjach kryzysowych się przydaje i warto mieć taką możliwość.
Powrót do góry
windows
Gość

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 13:57    Temat postu: Tak Odpowiedz z cytatem

Firma została powiadomiona. Ostatnio widziałem w związku z tym kilka "kontroli". Kanar wcześniej informuje kierowcę że będzie wsiadał np: Na Mickiewicza. Robi to nie raz osobiście , albo telefonicznie. Tak szczerze to ja już nie wiem o co w tym wszystkim chodzi?
Powrót do góry
a.dom
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeczywiście, słyszałam o kontrolach podczas których złapano nie tylko jeżdżących na nieważnych biletach pasażerów ale też wychwycono niewydanie biletu przez kierowcę..
Powrót do góry
Trociu
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Acha - czyli w sumie się coś dzieje...
Powrót do góry
Marcin
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 15:40    Temat postu: Ha,ha,ha Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Marcin dnia Sob Kwi 23, 2011 07:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Trociu
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 17:54    Temat postu: Re: Ha,ha,ha Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Coś się dzieje? Z tego co napisał windows wynika jasno że to są pseudo kontrole!!! A biletów jak nie wydawali , tak nie wydają. Prym wiedzie kierowca-kobieta.
Możliwe, że źle zrozumiałem w takim razie. Czyli co - w czasie kontroli wszystko jest ok, bo kierowca wie przed kursem, że będzie kontrola??
Powrót do góry
Marcin
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 19:08    Temat postu: Właśnie.... Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Marcin dnia Sob Kwi 23, 2011 07:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
a.dom
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiem tyle że jednego z kierowców przyłapali.. Kobieta ma wśród kierownica tak dobre chody że się po prostu nie boi.. poza tym chody ma u pasażerów, którzy co rusz obdarowują ją jakimiś prezentami i robią interesy
pasażerowie nie są święci
Powrót do góry
Klaudia
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://transportnews.tk/aktualnosci/wroc/zmiany-w-km/czernica-rezygnuje-z-linii-945-i-955-zamiast-nich-uruchomi-wlasna-komunikacje-gminna
gruby
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj przeprowadziłem wywiad z panem Piotrem Golusem - pracownikiem urzędu gminy Czernica w sprawie zmiany sposoby realizowania komunikacji podmiejskiej na liniach 945 i955 Jak tylko materiał wejdzie na stronę TV-Lokalna, a powinno to się dokonać jeszcze dziś, to dam link w temacie okiem kamery.
http://chrzastawy.phorum.pl/viewtopic.php?t=968
marcel
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Czw Lis 29, 2012 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sevibus bedzie jeździł :
http://www.czernica.pl/pl/21890/96975/Informujemy_ze_w_ramach_zapytania_o_swiadczenie_uslug_transportu_publicznego_wyloniono_firme_Sevibus_Sp._z_o.o.html
Powrót do góry
marcel
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Czw Lis 29, 2012 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tu nowy rozkład jazdy :
http://www.czernica.pl/pl/70723/0/Linia_845_i_855.html
Powrót do góry
ROB
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Gru 02, 2012 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pachnie dyskryminacją. Co na to pan jagielski,gwiazda lokalnych mediów i mieszkaniec ratowic...?
Powrót do góry
Jarek Jagielski

PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zadowolony. Rzeczywiście pachnie... , ale jak słyszeliśmy w wywiadzie umowa przewiduje możliwość konsultacji i zmian.
Dziękuję za wsparcie Sceptyk. Proponuję zacząć działać, to może i Pana zauważą. Zapewniam, nie ma czego zazdrościć. Wink
Powrót do góry
kama
nowicjusz
nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 07, 2012 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystają z obecności Pana Jagielskiego chciałabym zapytać o plany budowy chodników wiodących przez obydwie Chrząstawy, czy ta myśl przyświeca naszym radnym,sołtysom i czy wogóle możemy liczyć na to że kiedyś się doczekamy bezpiecznej drogi naszych dzieci do szkoły. Pytam o to ponieważ najlepiej dowiadywać się u tzw. najwyższej instancji:)
Powrót do góry
Jarek Jagielski

PostWysłany: Wto Gru 11, 2012 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie jestem "najwyższą instancją". Gdyby to tylko ode mnie zależało mielibyście już chodniki, bo rzeczywiście jest niebezpiecznie.
Wasi radni i sołtysi naprawdę bardzo mocno zabiegają o sprawy Chrząstaw. Nieraz o tym rozmawialiśmy . Jednak priorytetem jest w Waszych miejscowościach kanalizacja. Może tego nie widać, ale absorbuje ona ogromne środki finansowe. Logiczne jest, by chodnikami zająć się dopiero po zakończeniu robót kanalizacyjnych, żeby ich nie zniszczyć. Inną jeszcze kwestią jest to, że jest to droga powiatowa i chodniki leżą w gestii powiatu. Ale nasza gmina podpisała już z powiatem umowę o partycypacji w kosztach budowy chodników. Więc wszystko jest "na dobrej drodze".

Nie jestem częstym bywalcem forów, ale jeżeli macie Państwo wątpliwości czy pytania, to w każdą środę w godz. 15.00-16.00 pełnię dyżur w Biurze Rady, w Urzędzie Gminy. Można szerzej omówić każdy temat. Zapraszam. Smile
Powrót do góry
Klaudia
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko wskazuje na to iż chodniki będą za 4-5lat. Jest t o zdecydowanie za późno, bo i budowa kanalizacji jest bardzo opóźniona. Opieszałość i nieporadność urzędnicza w czernicy za tym stoi, spójrzmy prawdzie w oczy...
portsmouth0x
nowicjusz
nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 09, 2016 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy obecnie linie autobusowe 945 i 955 nadal kursują do chrąstawy, czy coś się zmieniło? Gdzie można znaleźć aktualnie najnowszy rozkład jazdy autobusów?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Cze 09, 2016 14:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Okolice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: