Forum Forum Chrząstawy Strona Główna Forum Chrząstawy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZBRODNIA MIŁOSZYCKA DO WYJAŚNIENIA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Okolice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1997
Gość

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 16:48    Temat postu: ZBRODNIA MIŁOSZYCKA DO WYJAŚNIENIA Odpowiedz z cytatem

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zadecydował, że zbrodnia sprzed 20 lat wraca pod lupę śledczych.

http://wroclaw.tvp.pl/24457899/brutalna-zbrodnia-sprzed-lat-wraca-pod-lupe-sledczych

http://superwizjer.tvn.pl/aktualnosci,984,n/kod-zbrodni,41352.html
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Mar 21, 2016 16:48    Temat postu:

Powrót do góry
Cycak
Gość

PostWysłany: Sro Mar 23, 2016 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki jest sens odgrzebywania tak starych spraw? Pisiory czują odwieczny głód wsadzania do pierdla, oni nigdy się nie zmienią;l Poza tym sprawa nie uległa przedawnieniu?
Powrót do góry
user
Gość

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cycak zapisz się do KODU chyba ze juz jestes członkiem...;p Wszyscy w okolicy wiedza kto jest winien tej śmierci gość chodzi sobie po wolnosci i kozaczy, to raczej nie jest sprawiedliwośc co? Sprawy zabójstw się nie przedawniają i facet może iść siedzieć.
Powrót do góry
Ariadna W.
Gość

PostWysłany: Nie Mar 27, 2016 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na forum
Dla mnie najstraszniejsze jest to,że ci ludzie żyją bezkarnie obok nas, tuż za lasem. Na samą myśl o tym że mogliby skrzywdzić moją córkę podnosi mi się ciśnienie. Wiem, minęło 20 lat, wcześniej o tej zbrodni nie wiedziałam i wydawało mi się,że Chrząstawa Wielka to raj na ziemi, jednak sama świadomość tego,że mordercy którzy dopuścili się tak okrutnej zbrodni żyją niedaleko mojej rodziny przyprawia mnie o dziwny dreszcz na plecach. Trzymam kciuki za wyjaśnienie sprawy i wsadzenie bydlaków do więzienia. Dla bezpieczeństwa naszych rodzin, naszych dzieci.
Powrót do góry
anonim
Gość

PostWysłany: Pon Mar 28, 2016 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edytowany przez admina
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2016 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rządy PiS w najczystszej postaci, rozliczać, zajmować się historią i wsadzać do więzienia. Jarek w szczycie formy;/
Powrót do góry
namdu

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety, nasza"lepsza zmiana" doprowadzi nas w końcu do załamania demokratycznego i gospodarczego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anonimus
Gość

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyż to nie jest znakomity temat do reportażu dla naszego gminnego redaktora z tvl- u? Pan redaktor Gróbarczyk mógłby odwiedzić z kamerą głównego podejrzanego z Miłoszyc, a przecież jego personalia nie są tajemnica, bo sam google proponuje w proponowanych jak tylko wpisze się weń "zbrodnia miłoszycka". Pytanie tylko czy redaktor Gróbarczyk ma na tyle przysłowiowych "jaj" aby poruszyć tak ważną ,ogólnopolską sprawę na prawie własnym podwórku, czy może woli relacjonować dni sprzatania świata lub msze odpustowe w swojej parafii.
Powrót do góry
Zalew
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chcę się czepiać ale tvlokalna działa na terenie gminy czernica, zresztą temat ewidentnie przerasta kompetencje i profesjonalizm tejże "tv", tvlokalna to ma być czernicko-kamieniecki folklor rodem z rancza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 19, 2016 21:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Okolice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: