Forum Forum Chrząstawy Strona Główna Forum Chrząstawy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

OBIADKI

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miśka

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 10:05    Temat postu: OBIADKI Odpowiedz z cytatem

:DPrzyszła sobota i nie chce ci się gotowac? wyślij maila w tygodniu złóż zamówienie na obiadek 2 daniowy z dowozem do domu Chrząsta Wielka , Mała, Czernica i wokoło. Koszt 17 zł.
Sobota 26.09.2015
zupa - żurek
II danie : ziemiaczki, filet z kurczaka buraczki
Zgłoszenia na maila: aneta2miska@onet.pl
W tytule obiad
W treści wiadomości
nr telefonu, adres dokładny.Zamówienia przyjmowane tylko na sobotę tylko na sobotę.
Po złożeniu zamówienie odzwaniamy w celu potwierdzenia
Very Happy [/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 24, 2015 10:05    Temat postu:

Powrót do góry
Modrakowa
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolę ugotować sobie obiad sama Wink Podstawę w mojej kuchni stanowią wszelkiego rodzaju kasze, które wręcz ubóstwiam - głównie kasze jęczmienną perłową http://www.kupiec.pl/produkt/kasza-jeczmienna-perlowa/ . Jest delikatna w smaku i moim zdaniem pasuje praktycznie do każdego dania. Bardzo często używam jej do gołąbków oraz do gulaszu. Co to za problem, ugotować woreczek kaszy, do tego podsmażyć mięsko i warzywa... i obiad gotowy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jimmy75
nowicjusz
nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gotowanie wcale nie musi być trudne, a wiele ułatwiają odpowiednio dobrane sprzęty. Na przykład płyta indukcyjna Candy ma możliwość sterowania przez smartfona czy programowania gotowania z wyprzedzeniem, a to tylko niektóre z jej funkcji. Każdy kto chce i lubi gotować powinien zwrócić uwagę na wybór właściwego sprzętu i akcesoriów.
Powrót do góry
kornela9213
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smakują Wam mrożone frytki zrobione w piekarniku? Moje dzieci je bardzo uwielbiają, a teraz jest nawet ku temu okazja, aby kupić tego troszkę więcej na dłuższy czas. Aviko organizuje promocję, która polega na zdobyciu nagród za zebrane punkty. Wszystkie punkty zbiera się za zakupy, ale trzeba ściągnąć aplikację Aviko Benefits, aby tam zarejestrować te zakupy.
Powrót do góry
nonetka
nowicjusz
nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 07:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, lubię takie frytki, czasem też dorzucam do nich jakieś mięsko i robię sos tzatziki https://www.kamis.pl/przepisy/sosy/sos-tzatziki , wszystko razem smakuje fantastycznie, koniecznie spróbujcie Smile
Powrót do góry
lolita16

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w trakcie remontu kuchni i narazie nie moge nic sobie sama ugotowac i wszystko jemy na mieście Smile jednak juz niedługo zamówię sobie nową płytę grzewczą Candy CI 6D TP i już chyba nie wyjde z tej kuchni Smile
Powrót do góry
Ailis
forumowicz
forumowicz

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też tak czasem mam że nie chce się gotować, ale zawsze znajdę jakieś rozwiązanie. Nie raz bywało że zamawialiśmy obiad z dowozem do domu albo pizza. Zresztą moje dzieci to tylko pizze by jadły. No ja też lubię al nie przesadzamy aż nad to. Najczęściej to zamawiamy w sobotę nieraz bywało że na kolacje w naszej ulubionej pizzerii http://katowice.pizzerianocna.pl/#promocje . Sosy smakują niesamowicie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Maj 24, 2018 16:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: