Forum Forum Chrząstawy Strona Główna Forum Chrząstawy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybory samorządowe 2014
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Okolice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wenmar

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldziu napisał:
Zaraz sie okaze ze będzie powtórka wyborów wcale bym się nie zdziwił

A z jakiego powodu?? (Widocznie coś nie doczytałem Very Happy )

Z góry dziękuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Lis 19, 2014 19:45    Temat postu:

Powrót do góry
Kami
forumowicz
forumowicz

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gruby napisał:

Zapraszam Kami do rozmowy studyjnej. Chętnie porozmawiam na tematy o których napisał w kontekście listu p. Jarosława Jagielskiego. Prosiłbym także aby program ten poprowadził p. Jarosław. Jeżeli zignorowane zostanie moje zaproszenie do takiego programu przez Kami wówczas uważam, że sprawy niema, jest tylko jakieś niepoważne przysłowiowe "bicie piany" z "kapturem na głowie", które niczego w sensie społecznym nie zmieni.

Z tym zaproszeniem do rozmowy studyjnej to pan żartuje tak? Może odrazu umówmy się w kropce nad i u moniki olejnik lub faktach po faktach u pani pochanke? Ja nie jestem kreatorką mediów ani nie mam parcia na szkło jak pan, chciałam tylko wyartykułować co mysle o pańskim popisie przed kamerą i taniej propagandzie jaką pan zastosował w swoim pseudo programie. Niech mi pan i innym odpowie dlaczego nie wspomniał pan o wyroku jaki miał pan Potocki? Taki zorientowany dziennikarz nie wie nic o tej sprawie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wyborca
nowicjusz
nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnoszę wrażenie, ż TVlokalna wykonuje brudną robotę,jeśli chodzi o wybory. Mam na myśli tutaj śmieszny jak dla mnie film, ukazujący dialog z ulotkami, który defacto jest monologiem. W/g mnie oczerniony został tutaj P. Jarosław, jeden z kandydatów na Wójta Gminy Czernica, który w zasadzie nie miał prawa głosu i tym samym żadnej szansy obrony. Stało się, jak się stało. Mamy drugą turę, do której dostali się dwaj kandydaci. Jak wszyscy wiemy jeden z Nich, wystąpił w TV lokalna.Ciekawostką jest tutaj fakt,że Pan Jarosław, odpadł stosunkowo niewielką ilością głosów, a z kolei kandydat, który wystąpił na filmie będzie walczył o stanowisko Wójta. Wyczuwam w tym wszystkim jakiś spisek, ferment.. Ktoś ma jakiś pomysł?

Swoją drogą, to jak dla mnie, to TVlokalna schodzi na psy..
Powrót do góry
ZNAJOMY
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinniście się państwo cieszyć że jest człowiek który patrzy waszej lokalnej władzy na ręce, pilnuje waszych interesów. Niestety, wolicie za przeproszeniem marudzić tylko dlatego że Pan Jagielski odpadł w przedbiegach. Obiektywnie rzecz biorąc istotniejsza kwestią jest wyjazd na wyspy kanaryjskie Pana Jagielskiego i spółki i tutaj nad tym nurtującym opinie publiczną problemem należy się pochylić. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam.
Powrót do góry
gruby
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyborca napisał:
Odnoszę wrażenie, ż TVlokalna wykonuje brudną robotę,jeśli chodzi o wybory. Mam na myśli tutaj śmieszny jak dla mnie film, ukazujący dialog z ulotkami, który defacto jest monologiem. W/g mnie oczerniony został tutaj P. Jarosław, jeden z kandydatów na Wójta Gminy Czernica, który w zasadzie nie miał prawa głosu i tym samym żadnej szansy obrony. Stało się, jak się stało. Mamy drugą turę, do której dostali się dwaj kandydaci. Jak wszyscy wiemy jeden z Nich, wystąpił w TV lokalna.Ciekawostką jest tutaj fakt,że Pan Jarosław, odpadł stosunkowo niewielką ilością głosów, a z kolei kandydat, który wystąpił na filmie będzie walczył o stanowisko Wójta. Wyczuwam w tym wszystkim jakiś spisek, ferment.. Ktoś ma jakiś pomysł?

Wszyscy kandydaci mieli prawo głosu. Wszyscy byli zaproszeni do programu "Oko w Okoz..." , wszyscy mogli wykupić komercyjnie możliwość emisji swojego spotu w którym mogli mówić ile by chcieli i co by tylko chcieli. Żaden z kandydatów z tych możliwości nie skorzystał, choć mieli o nich wiedzę. Żaden z wyjątkiem jednego, Włodzimierz Chlebosza. Jak widać po wynikach wyborów, ten kandydat postąpił najlepiej i teraz konsumuje owoce swojego wyboru. Trzeba umieć przetwarzać cyfry pod materiałami filmowymi. Jeśli kandydatom wydawało się, że 500 w skali gminy to mało, oznacza to, że nie znają podstawowych zagadnień socjologi. Taką cyfrę należy pomnożyć przez 5 i wynik przez kolejne pięć, bo ludzie ze sobą rozmawiają. Zatem proszę nie mieć do mnie pretensji. Każdy kandydat miał równe szanse - równe w dostępie do medium, natomiast zróżnicowane jeśli chodzi o dorobek oraz erudycje, ale na to, to ja już naprawdę nie miałem wpływu.
gruby
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gruby napisał:
wyborca napisał:

Wszyscy kandydaci mieli prawo głosu. Wszyscy byli zaproszeni do programu "Oko w Okoz..." , wszyscy mogli wykupić komercyjnie możliwość emisji swojego spotu w którym mogli mówić ile by chcieli i co by tylko chcieli. Żaden z kandydatów z tych możliwości nie skorzystał, choć mieli o nich wiedzę. Żaden z wyjątkiem jednego, Włodzimierz Chlebosza. Jak widać po wynikach wyborów, ten kandydat postąpił najlepiej i teraz konsumuje owoce swojego wyboru. Trzeba umieć przetwarzać cyfry pod materiałami filmowymi. Jeśli kandydatom wydawało się, że 500 w skali gminy to mało, oznacza to, że nie znają podstawowych zagadnień socjologi. Taką cyfrę należy pomnożyć przez 5 i wynik przez kolejne pięć, bo ludzie ze sobą rozmawiają. Zatem proszę nie mieć do mnie pretensji. Każdy kandydat miał równe szanse - równe w dostępie do medium, natomiast zróżnicowane jeśli chodzi o dorobek oraz erudycje, ale na to, to ja już naprawdę nie miałem wpływu.

Jeśli chodzi o wyrok p. Romana Potockiego. To jest sprawa dawna, która już nieobowiązujące, jak nagana w karcie pracowniczej - po jakiś czasie dobrej pracy jest usuwana. Mnie interesowały sprawy ostatniej kadencji i aktualne.
pros
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kami napisał:
cytat z Jarosława Jagielskiego
"Szanowni Państwo!
W związku z tym, że materiał filmowy TVLokalna Pana Piotra Gróbarczyka wyemitowany tuż przed ogłoszeniem ciszy wyborczej przedstawił wiele nieprawdziwych faktów, do których nie miałem możliwości odnieść się wcześniej, pozwalam sobie zrobić to teraz.
Podczas kampanii - jako jedyny z kandydatów na wójta spotkałem się „oko w oko” z wyborcami ze wszystkich miejscowości naszej gminy. Bez kamer i bez pośredników. To, że większość kandydatów nie zdecydowała się na wystąpienie w programach TVLokalna powinno jej twórcom dać wiele do myślenia. Przede wszystkim, do prowadzenia programów w ramach kampanii potrzebny jest duży obiektywizm, profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Tego tej telewizji brakuje od zawsze, a poziom programów wyborczych, w których prowadzący reklamuje głównie siebie i prowadzi własne schow utwierdza widzów w tym przekonaniu. W wyemitowanym wywiadzie z jednym z kandydatów, doskonale można było poznać poglądy prowadzącego, za to bohater nie mógł przebić się ze swoimi wypowiedziami. Pozostawię więc bez komentarza wszystkie osobiste „wycieczki”, ironiczny ton, głupie dowcipy, złośliwości, w materiale mówiącym o mnie – to rzeczywiście można zrzucić na karb „żartobliwej formuły programu”, choć ja nazwałbym to właściwie brakiem kultury. Pojawiło się tam jednak kilka innych nieprawdziwych informacji, które, należy wyjaśnić.
1. Miejsce dziennego pobytu dla osób niepełnosprawnych.
Owszem, była taka propozycja, która zresztą wyszła ode mnie, żeby powstało ono w Ratowicach. Zrobiliśmy nawet z grupą radnych wstępne rozeznanie pod kątem projektu w proponowanych pomieszczeniach. Nieprawdą jednak jest, że przygotowywano jakiś projekt. Po kolejnej rozmowie z panią kierownik GOPS doszliśmy do wspólnego wniosku, że wskazane miejsce jest zbyt ciasne na tego typu świetlicę terapeutyczną i wskazaliśmy inną lokalizację. Niczego nie „zablokowałem”. Panie Piotrze prawdziwy dziennikarz zanim puściłby coś takiego w eter, zasięgnąłby wiedzy bezpośrednio u źródła, czyli u kierownika GOPS, zapytałby także mnie (a było na to dużo czasu przed wyborami) i zapytałby samych zainteresowanych, czyli Grupę Wsparcia „Razem Łatwiej”. Dobrze jednak, że o tym wspomniano, bo mogę tu powiedzieć, że tylko w ciągu ostatniego roku zorganizowaliśmy bezinteresownie w Ratowicach, dwa turnieje dla osób niepełnosprawnych, dwa razy udostępnialiśmy świetlicę na bale dla dzieci, kilkanaście razy na zajęcia muzykoterapii, współfinansujemy w ramach TPR zajęcia muzyczne Orkiestry Trzech Króli w Wojnowicach, stowarzyszenie „Razem Łatwiej” jest też stałym gościem na jarmarkach i dożynkach, gdzie ma okazję zaprezentować swoje prace i zarobić pieniądze na swoje potrzeby. Moja życzliwość dla osób, którym żyje się trudniej, na tym na pewno się nie kończy.
2. Wyjazd na Lanzarotte. Pojechałem tam na osobistą prośbę i w zastępstwie Wójta, który w tym czasie miał kłopoty rodzinne. Nieprawdą jest, że nie było sprawozdania. Stosowne ustalenia i sprawozdanie zostało złożone wójtowi. Radni, którzy wyrazili taką wolę mogli się z nim zapoznać. Partnerstwo zostało podpisane i radni o tym wiedzą.
3. Boisko szkolne w Ratowicach. Tu autor programu powiedział częściowo prawdę. Pojawił się taki punkt w projekcie budżetu na przyszły rok. To nie był mój wniosek, ale wniosek dyrektora szkoły. Wójt, który konstruował budżet przychylił się do tego wniosku. Nie konsultował tego ze mną, bo nie ma takiego obowiązku, więc nie miałem wiedzy w tej sprawie. Budżet uchwali nowa rada.
4. „Królowa Sportu” – projekt sam w sobie bardzo dobry i w pierwszej chwili zainteresował radnych.. Niczego nie „blokowałem” – wręcz przeciwnie, powstanie pięknego boiska byłoby chyba także dla mnie niezłym argumentem wyborczym. Jednak po bliższym poznaniu warunków projektu Rada Gminy większością głosów zdecydowała o wyborze boiska przy szkole, o co zresztą wnioskowała dyrektor placówki. Jest materiał filmowy z tej sesji. Przeważyły racjonalne argumenty. Natomiast Pan Piotr przytoczył szereg nieprawdziwych informacji. Przede wszystkim finanse. Budowa tego niepełnowymiarowego boiska generowała dużo większe koszty niż te wskazane w projekcie i materiale filmowym, ze względu na wymogi grantodawcy – m. in. by wnioskodawca, czyli gmina, we własnym zakresie zapewnił zakup bramek, krzesełek, budowę trybun, toalet, łazienek i oświetlenia boiska, także budowę drogi dojazdowej i parkingu, zapewnił trenerów do poszczególnych dyscyplin uprawianych na tym boisku, zatrudnienie dozorcy, udostępniania wszystkim boiska bezpłatnie przez pięć lat ( dla zobrazowania: koszt takiego boiska w Jelczu Laskowicach wyniósł ok. 900 000 zł i pociąga rokrocznie dalsze koszty). Zbadaliśmy sprawę dokładnie, zasięgnęliśmy też opinii w Twardogórze, w Międzyborzu, gdzie powstały takie boiska, i na wrocławskim AWF). Wśród innych argumentów były też: brak wykonania analizy potrzeb, niepełnowymiarowość, a zwłaszcza to, że zaangażowanie dużych środków w tę inwestycję spowodowałoby zablokowanie innych potrzebnych inwestycji w gminie, choćby budowy chodnika i parkingu przy szkole.

Podsumowując, autor, bazując na plotkach i fałszywych przesłankach ( a mam podstawy sądzić, że także dla osiągnięcia prywatnych korzyści), bez rzetelnej analizy dziennikarskiej opublikował w okresie wyborczym i tylko na potrzeby kampanii, tuż przed ogłoszeniem ciszy wyborczej, materiał naruszający dobra osobiste moje, radnych i kilku kandydatów na wójta, co dyskwalifikuje go jako wiarygodnego, uczciwego dziennikarza. Dlatego, bez względu na wynik wyborów, nie zamierzam więcej współpracować z nim na tym polu i zamierzam wyciągnąć konsekwencje.
Jarosław Jagielski" koniec cytatu

Brawo panie Jarku! Dorwał się facet do kamery i myśli że będzie mógł wszystkich szantażować na każdym kroku podkreśla "trzeba było przyjść do programu, trzeba było przyjśc do programu...." A własnie że nie! Dopiero by obrósł w piórka jakby mu się wszyscy kandydaci zgodzili. Czwartą władzą chce być pan Gróbarczyk co pół gminy albo cała będą się w kolejce ustawiać przed jego kamere....niedoczekanie. Ludzie nie są tacy głupi i naiwni jak się panu Gróbarczykowi wydaje. Uczyć i wychowywać to może swoje dzieci, facet ewidentnie wpadł w obsesje i coraz bardziej się nakręca, to jest niezdrowe panie Piotrku. Swojego kolegę pan wystawił i obsmarował w imie czego? Władzy? Interesów? Pamiętam takie nagrania gdzie byliśice często razem mieliście wspólne cele ale najwidoczniej coś przesłoniło panu oczy. Człowiek honoru po takim zagranieu powinien przeprosić i tak jak pan chce wszystko robić przed kamerą z jakichś niewyjaśnionych przyczsyn z jakiegoś mentalnego ekshibicjonizmu,tak powienien pan przeprosić pana Jarka i panią Maciejczyk publicznie do kamery,tak jak pan lubi najbardziej!

Nie ma się co doszukiwać profesjonalizmu oraz obiektywizmu dziennikarskiego po MINI REGION ponieważ brak tam osób z wykształceniem dziennikarskim. Według mnie idea jaka przyświeca twórcom MINI REGION jest taka,by osiągnąć dwa cele - tj. władzę i pieniądze. Władzę, ponieważ MINI REGION chce mieć realny wpływ na wyniki wyborów oraz sytuacje w gminie, pieniądze, ponieważ niczym mafia niejako"wymusza" (odpłatną!) obecność w MINI REGION. W innym przypadku mamy do czynienia z filozofią - "nie chciałeś zapłacić ,nie dziw się,że spaliliśmy Ci dom - przecież mogłeś zapłacić". Taka prymitywna postawa według mnie odbije się, albo już odbija się na wizerunku MINI REGION. Na miejscu kandydatów i wszelkich urzędników nie podejmowałbym współpracy z MINI REGION dla zachowania ich własnego dobrego wizerunku. Jeszcze jedno, - w ogólnopolskich mediach istnieje podobny styl uprawiania dziennikarstwa,który stosuje p.Jan Pospieszalski, podobny obiektywizm i przyświecająca idea...Wydawałoby się,że MINI REGION = MINI JANEK POSPIESZALSKI Smile
Nieprawdaż?Smile

https://www.youtube.com/watch?v=Lt9PBnUsbMw

<br><a>View on YouTube</a>
Powrót do góry
Paweł K
nowicjusz
nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. To publiczny szantaż, w najgorszym wydaniu. A jeszcze te filozoficzno - socjologiczne przemyslenia rodem z warsztatu samochodowego. Ciekawe czy "redaktor" sam to wymiślił, czy ktoś mu pomagał? Perfidne i niegodziwe.
Kami
forumowicz
forumowicz

PostWysłany: Pią Lis 21, 2014 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gruby napisał:
gruby napisał:
wyborca napisał:

Jeśli chodzi o wyrok p. Romana Potockiego. To jest sprawa dawna, która już nieobowiązujące, jak nagana w karcie pracowniczej - po jakiś czasie dobrej pracy jest usuwana. Mnie interesowały sprawy ostatniej kadencji i aktualne.

Jasne to błahostka o której nie warto wspominać, fałszowanie dokumentów to przecież drobnostka.
Powrót do góry
Kami
forumowicz
forumowicz

PostWysłany: Pią Lis 21, 2014 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roman Potocki to Platforma Obywatelska której hymnem jest "nic się nie stało" jakie standardy taka partia.
Powrót do góry
Waldziu
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Lis 23, 2014 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chlebosz podobno dostał się do sejmiku województwa
Powrót do góry
obywatel
nowicjusz
nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://m.wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,106542,16060237,_Wlodzimierz_bez_ziemi___czyli_o_marszalku_bez_obowiazkow.html
Powrót do góry
Kamiluszek
nowicjusz
nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy dwóch polityków na szczeblu powiatowym i szczeblu wojewódzkim. Obydwu Panom ciężko odmówić kompetencji.
Powrót do góry
janek60
nowicjusz
nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojewoda Dolnośląski Rekomenduje na wójta Romana Potockiego.

https://www.facebook.com/tomasz.smolarz.9?ref=ts&fref=ts
Powrót do góry
janek60
nowicjusz
nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roman Potocki zaprasza na II turę wyborów.

https://www.facebook.com/video.php?v=678506358913742&set=vb.652171111547267&type=2&theater
Powrót do góry
P.K.
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią Lis 28, 2014 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="a.dom"]znam pana Romana jak na razie tylko z obietnic, niestety bez pokrycia a jedynie z niegrzecznymi a wręcz bezczelnymi odpowiedziami do swoich przyszłych wyborców (patrz spotkanie z mieszkańcami Chrząstaw w sprawie mostu). Cały czas czekałam na drugie, obiecane spotkanie w tej sprawie i się nie doczekałam mimo pism i prób umówienia się przez sołtysów. także może i p. Roman jest w stanie zaprowadzić ład i porządek, ale swój ład i porządek, niekoniecznie oparty o potrzeby mieszkańców z którymi wypadałoby rozmawiać i z nimi się liczyć.[/quote]

A to tak na marginesie, każdy kto tak naprawdę choć odrobinę interesował się sprawą mostu, mógł bez najmniejszego problemu sprawdzić to w Powiecie.

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/l/t31.0-8/s960x960/1898898_678975842200127_1403970142374670222_o.jpg

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t31.0-8/s960x960/10830561_678975858866792_2358877743537509820_o.jpg
Powrót do góry
Waldziu
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla Włodzimierza Chlebosza ! Nowy wójt gminy czernica
Powrót do góry
Wlaskowik
forumowicz
forumowicz

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldziu napisał:
Gratulacje dla Włodzimierza Chlebosza ! Nowy wójt gminy czernica
http://bip.czernica.pl/files/fck/100/file/WYBORY/samorzadowe_2014/wojt_protokol_ponowne_glosowanie.pdf
Powrót do góry
obywatel
nowicjusz
nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadolice zmiazdzyly Pana Romana, 900 głosów na Pana Włodzimierza robi wrażenie.
Powrót do góry
admin*
-
-

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głosy oddane na kandydatów na Wójta w okręgu Chrząstawskim:

Włodzimierz Chlebosz - 330 głosów

Roman Potocki - 156 głosów

Gratulujemy Panu Włodzimierzowi Chleboszowi objęcia urzędu Wójta Gminy Czernica .

Przewodniczącą Rady Gminy Czernica została Pani Anna Andrusyn , gratulujemy .

Powrót do góry
ChrzastawaWielka

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Panu Włodzimierzowi i przede wszystkim Pani Ani Andrusyn. To z pewnością wielki sukces całej Chrzastawy, jak i Jej osobisty. 
Powrót do góry
Waldziu
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Jagielski ma prawo uczestniczyc w sesji rady gminy? Nie jest radnym nie jest przewodicznacym a wplywy wieksze od wojta...
Powrót do góry
Wlaskowik
forumowicz
forumowicz

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldziu napisał:
Pan Jagielski ma prawo uczestniczyc w sesji rady gminy? Nie jest radnym nie jest przewodicznacym a wplywy wieksze od wojta...
Ty też masz takie prawo Wink
Powrót do góry
Waldziu
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwazam ze jego obecnosc tam nie jest przypadkowa
Powrót do góry
obywatel
nowicjusz
nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldziu, oczywiście ,że nie jest przypadkowa Smile Nie przypadkowo też obniżono pensję nowemu Wójtowi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 15, 2015 16:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Okolice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: