Forum Forum Chrząstawy Strona Główna Forum Chrząstawy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ruch na ul Piaskowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Chrząstawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piwosia

PostWysłany: Nie Lis 20, 2016 09:13    Temat postu: Ruch na ul Piaskowej Odpowiedz z cytatem

Witam was wszystkich,
zwracam sie do was z prosba o informacje odnosnie ul. Piaskowej.
Jest to jedyna droga dojazdowa do stawow dla ciezarowek,wedkarzy oraz wszystkich chetnych na odpoczynek nad woda.
Czy moglibyscie mi powiedziec jak to wyglada w lecie, tzn czy duzo osob przyjezdza na kapielisko co oznacza duzy ruch?
Jestem zainteresowana domem w tamtej okolicy i nie daje mi spokoju ten temat.
Czy planowana jest alternatywna droga dojazdowa chociazby ze wzgledow bezpieczenstwa?
Dzieki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 20, 2016 09:13    Temat postu:

Powrót do góry
ROB
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze odradzam. Ruch w upalne dni jest spory, w wakacje wieczorami wydzierająca się i pijana młodzież, generalnielatem przerąbane. Będziesz żałować dlatego ostrzegam:)
Powrót do góry
PaxMax
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężarówka, która jedzie na Piaskową jedzie także Wrocławską. Auta jadące na Piaskownię też jadą Wrocławską. Młodzież udająca się na Piaskownię też jedzie Wrocławską. Jedyna różnica jest taka, że Wrocławska jest utwardzona, a na Piaskowej możesz się spodziewać tumanów kurzu i co kilka dni świeżej warstwy jasnego nalotu na oknach, elewacji czy samochodzie. Problem ten dotyczy większości szutrowych ulic, ale tam z pewnością jest jeszcze bardziej nasilony. W Chrząstawach jest masę pięknych działek, za podobne pieniądze. Aby zaoszczędzić 5-10tys na cenie działki to ja bym się nie ładował w tamte okolice.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lis 23, 2016 12:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Chrząstawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: