Forum Forum Chrząstawy Strona Główna Forum Chrząstawy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pranie dywanów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radekk

PostWysłany: Wto Lis 03, 2015 23:04    Temat postu: pranie dywanów Odpowiedz z cytatem

Witam

Korzysta ktoś z firm, które piorą dywany lub zlecał takie usługi firmom sprzątającym? http://czyste-dywany.pl Dobrze jest zlecić takie pranie, czy próbować prać samemu? A może da radę wyczyścić środkami dostępnymi w marketach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 03, 2015 23:04    Temat postu:

Powrót do góry
Kamilla
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 11:25    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Ja samemu piorę dywan w wykorzystuje stary odkurzacz w którym można odwrotnie podłączyć węża i specjalną końcówkę do dywanów z zbiorniczkiem. Wodę mieszam z vanishem - trzeba sobie radzić Smile

-------------
Jak samemu wymienić matrycę w smartfonie
Powrót do góry
belial1
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2016 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak w komforcie kupisz płyn do dywanów za 60 zł to za darmo wypożyczą Ci odkurzacz piorący. Musisz się wcześniej umówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcomar86
Gość

PostWysłany: Czw Lip 14, 2016 10:48    Temat postu: Pranie tapicerki Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam zawsze z uslug firm tacicerka zawsze jest super wyprana i pacnaca a co najwazniejsze odrazu wysuszona i ceny takze nie sawygorowane szkoda pracy zachodu ze znalezieniem odpowiednich srodkow tu macie przyklaowy cennik uslug http://www.anet-blysk.pl/pranie-dywanow-tapicerek-zabrze.htm ja akurat korzystam z ich uslug i jestem zawsze zadwolony
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 14, 2016 10:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: