Forum Forum Chrząstawy Strona Główna Forum Chrząstawy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uwaga na oszustów domokrążców NC+.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Chrząstawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grudger

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 22:03    Temat postu: Uwaga na oszustów domokrążców NC+. Odpowiedz z cytatem

Niedawno miałem następującą sytuację w Chrząstawie Wielkiej:
Mój ojciec miał podpisaną umowę z NC+. Jej okres ważności kończył się za 4 miesiące. W tym momencie zjawił się u niego autoryzowany sprzedawca D2D z Wrocławia (ul. Staffa 17-23) z bardzo korzystną ofertą i propozycją przedłużenia umowy na kolejne 30 miesięcy. Ojciec oczywiście się zgodził. Przedstawiciel podał Imię i Nazwisko oraz numer telefonu komórkowego. Potem podpisali umowę. Na umowie został przepisany numer abonenta ze starej umowy co upewniło ojca że wszystko jest w porządku i jest to kontynuacja poprzedniej umowy. Ojciec na tyle zaufał sprzedawcy że nie zwrócił uwagi na pozostawione w umowie puste pola. Nawet w polu przeznaczonym na podpis autoryzowanego sprzedawcy była tylko pieczątka oddziału wrocławskiego NC+ bez żadnego podpisu.
Na efekt nie trzeba było długo czekać. Okazało się że:
- zostały zawarte dwie równoległe umowy. Co oznacza że ojciec musi płacić podwójnie
- warunki są gorsze (większe opłaty) niż to co oferował przedstawiciel,
- po próbie kontaktu z oddziałem wrocławskim NC+ okazało się że osoba o takim nazwisku jakie podał przedstawiciel nie istnieje a numer telefonu który podał nie odpowiada.
Mimo tego, prośby o anulowanie nieuczciwie zawartej umowy zostały przez NC+ odrzucone. Rachunki i korespondencja która przychodzi posiadają zupełnie inny nr abonenta niż ten który jest na umowie.
Proszę o informację czy ktoś ma jakieś doświadczenie z podobnym przypadkiem i czy można coś z tym zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 19, 2014 22:03    Temat postu:

Powrót do góry
Kamiluszek
nowicjusz
nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nic o akwiytorahc NC+ w Chrząstawach nie wiem, mam za to informacje o próbie podszywania się pod pracownków firmy Tauron. Trzeba być czujnym, takie czasy że nikomu nie można ufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 25, 2014 21:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Chrząstawy Strona Główna -> Chrząstawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: